Головна » Новини

Новини

вересня
9
2015

Костянтин Караманіц: «Я - людина терплячий, але в кінці кінців втомився від нескінченного потоку брехні і вирішив в законному порядку спростувати всі звинувачення на мою адресу»

Журналістам «Домашньої газети» стало відомо про те, що в Жовтневому районному суді м. Кривого Рогу зареєстровано п'ять позовів проти газети «Пульс. Новини, факти, коментарі». Чотири позови подані депутатом Криворізької міської ради Костянтином Караманіц про захист честі та гідності, п'ятий позов поданий ним же про скасування реєстрації газети. Ось як прокоментував дану подію Костянтин Караманіц журналістам:

вересня
9
2015

Втручання депутата подіяло

Раді повідомити жителям мікрорайону 5-й Зарічний, що нерозв'язна роками проблема перекрита вулиця після втручання депутата Криворізького ради Костянтина Караманіц зрушилася з місця.

вересня
9
2015

Юрій Сіньковський, заступник командира 40-го батальйону: «Матері зі сльозами запитували мене: «А де наші сини?»

9 вересня в криворізькому щотижневику «Домашняя газета» було опубліковано інтерв'ю з Юрієм Сіньковським, заступником командира 40-го батальйону. Він поділився про те, як створювалася фотовиставка з воїнами 40-го батальйону, а також висловив подяку Центру допомоги воїнам АТО при Благодійному фонді Костянтина Караманіц за допомогу в придбанні фоторамок.

вересня
2
2015

Костянтин Караманіць: «Я прийняв рішення йти в мери»

«Моє першочергове завдання – робота над створенням умов для розвитку Криворізького регіону як промислового центру не тільки Дніпропетровської області, а й усієї України. У нас для цього є хороша основа – промисловість, талановиті люди і політична воля, щоб змінити життя регіону в кращу сторону. Пора повернути Кривому Розі колишню славу! Щоби ми знову пишалися своїм містом і внутрішньою згуртованістю городян».

липня
31
2015

Станіслав Антоненко, пенсіонер, ветеран праці: «Мене не пустили на власне підприємство!»

При нашій зустрічі Станіслав Якимович Антоненко виявився дуже ввічливим, інтелігентним і охайним чоловіком у віці. Якому, до речі сказати, на початку цього місяця виповнилося 80 років! Він співає у хорі, пише вірші і може здивувати своєю харизмою і кількістю грамот. Станіслав Якимович розповів нам, як його проігнорувало власне підприємство, що він зробив після цього, і що трапилося потім.

липня
17
2015

Про два береги однієї ріки

Якщо проплисти на човні по Саксагані від КРЭСовскої греблі повз 5-го Зарічного в бік Божедаровки і крізь бінокль подивитися на обидва береги річки, мимоволі вразить контраст. Один берег, неупорядкований але на дивно чистий. Інший начебто і «одягнений» в бетонні перила набережної, але аж надто запущений, зарослий очеретами, наче бомж бородою. Порівняння з бомжем стає ще більш очевидним, якщо прогулятися по березі...

липня
10
2015

Представники фонду Костянтина Караманіц привітали Юлію Тимошенко з 90-річним ювілеєм

Мешканці Кривого Рогу, педагогу з 34-річним стажем, Юлії Іванівні Тимошенко днями виповнилося 90 років. Привітати її з ювілеєм прийшли представники благодійного фонду Костянтина Караманіц.

липня
3
2015

Просто ти вміла чекати...

Кажуть, що справжня любов здатна творити дива. У тому, що справжня Віра і справжня Любов здатні рятувати не гірше броні, твердо впевнена молода подружня пара Сергій і Вікторія Рец. Інакше як пояснити той факт, що під час арт-обстрілу практично поруч з Сергієм один за іншим розірвалося відразу два снаряда великого калібру. Загинули два його бойових побратима, а Сергійка лише поранило...

червня
19
2015

«Пишіть, пишіть, ви нам не заважаєте» або як виконавча влада саботує роботу депутатів міської ради.

Господарем України є народ України. Так говорить Конституція. Господарями конкретних населених пунктів – їх територіальна громада. Депутати різних рівнів є довіреними особами цієї громади, перед якими, зобов'язаний звітувати кожен посадовець органів місцевого самоврядування. Як показала практика, цю просту істину чиновники часто воліють забути...

червня
5
2015

Мамин синок

Цей міцний, симпатичний, виглядає набагато старше своїх 23 років хлопець скрізь ходить з мамою. Не тому, що він боїться когось або чогось. Він боїться себе. Боїться, що в черговий раз зірветься, забудеться і пуститься битися, зіткнувшись з несправедливістю чиновників або просто з побутовим хамством. І тоді тільки мама, або брат зможуть зупинити його прорвавшу агресію, не дати до смерті забити звиклого до безкарності випадкового кривдника. Таким його зробила війна...